Kapalı Devre Eksenel Pistonlu Pompalar

Güç Yoğunluğu ve İşlevsellik

Eksenel pistonlu pompalarımızla en zorlu testleri geçebilir, off-road tipi mobil hidrolik pazarında en zorlu talepleri karşılayabilirsiniz.

Performans, güç yoğunluğu ve işlevsellik, bir çok off-road mobil hidrolik pazar uygulaması içineksenel pistonlu pompalarımızın standart özellikleridir. Özel uygulamanıza uygun yer değiştirme, konfigürasyon ve kontrol seçeneğine de mevcuttur.
 

Yüksek Performanslı Tasarım

H1 serisi kapalı devre pompalarımız, ortak tasarım teknolojilerine ve montaj tekniklerine sahiptir. Genel olarak, önceki hidrostatik ürünlerden daha az parçaya sahip daha basit, yüksek performanslı tasarımlar sunarlar. Daha küçük boyutlarla için tasarlanan pompalarımız, tasarım mühendislerine sistem tasarımında daha fazla özgürlük ve esneklik sağlar.


Performansı, Verimliliği Ve Kârı En Üst Düzeye Çıkarın


Danfoss MP1, kapalı devre eksenel pistonlu pompalardaki bir sonraki gelişmedir. Hangi sektöre hizmet verirseniz verin, MP1 pompaları günümüzün küçük ve orta ölçekli ekipmanları için gereken performansı sunar. Mobil hidrolik endüstrisine olan bağlılığımızın bir başka örneği olarak MP1 Serisi orta ölçekli pompalarımız ile hızla iş yapmak için bize güvenebilirsiniz.
Danfoss tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi MP1 serisi ile yine htiyacınız olanı, ihtiyaç duyduğunuz anda teslim eder.

 

Ürün Grupları

H1P Serisi

Bize Güvenebilirsiniz

Danfoss H1P, Danfoss H1 ailesinin bir parçasıdır. Sadece kapalı devre değişken deplasmanlı eksenel pistonlu pompalara değil, aynı zamanda tüm mobil hidrolik endüstrisine de öncülük etmiştir. Şirketimizin onlarca yıllık deneyimine dayanarak, H1P, sınıfının en iyisi, yenilikçi ve verimli teknolojinin yanı sıra,  size en yüksek kalite ve standartları sağlayacaktır. 

Genel hidrolik sistemde kullanılabilir ve tüm endüstrilerdeki yüksek güçlü ekipmanlara uygundur. Partneriniz olarak Danfoss'u seçtiğinizde, performansınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olmak için en yüksek kalite, standartlar ve hizmetten yararlanacaksınız.
 

H1P ile Performans ve Verimliliği En Üst Düzeye Çıkarın

 • Uygulamalarınız İçin Mükemmel Uyum: H1P, genel hidrolik sistemlerde kullanılabilir. Ayrıca, kolayca entegre bir pakette yüzlerce uygulamaya uyar.
 • Verimlilik: Entegre elektro-hidrolik servo sistemi, hidrolik akış hızını ve yönünü kontrol eder. Bu, en düşük servo basıncını ve mükemmel yüksek güç yoğunluğunu garanti eder. Maksimum verimlilikle çalışan H1P, toplam sahip olma maliyetinizi düşürecektir.
 • Optimize Edilmiş Profil ve Tasarım: Basınç dengeli port plakaları içeren entegre Gerotor şarj pompası tasarımı, hacimsel kayıpları mümkün olan en aza indirir.
 • Hassas Kontrol ve Güvenilirlik: Yüksek akım solenoidi sayesinde daha düşük toplam kontrol kayıpları ve daha iyi çözünürlük. Bunlar, öngörülebilir ve güvenli makine çalışmasına izin vererek optimize edilmiş, güvenilir, genel bir kontrol performansına yol açar.
 • Geniş Deplasman Aralığı: 45cc'den 250cc'ye kadar çok geniş bir deplasman aralığına sahiptir. H1P, her türlü uygulamaya uyacak kadar esnek modüler bir pompadır.
 • Yüksek Basınç Kapasitesi: 480 bar delta basıncıyla çalışan H1P, Kaplalı Devre Ailesinin en yüksek basınçta çalışan pompasıdır.
 • Çeşitli Kontrol Seçenekleri: Otomotiv Kontrolü (AC), Elektrik Deplasman Kontrolü (EDC), Fan Tahrik Kontrolü (FDC), İleri-Nötr Rezerv Kontrolü (FNR), Mekanik Deplasman Kontrolü (MDC), Geri Beslemesiz Oransal Elektrik Kontrolü (NFPE).


Uygulama Çözümleri

Çok sayıda ekipman uygulamasında entegre çözümlerin nasıl kullanılacağını biliyoruz. H1P ile, makine tasarımınız ne olursa olsun, makinenize uygun, uygulamaya özel tasarımlar sunacağız. Ayrıca, güvenilir, kanıtlanmış ürünler ve sistem çözümleri ile iş riskinizi azaltabiliriz. H1P'nin uygulama ihtiyaçlarınızı çözmenize nasıl yardımcı olabileceğini bizimle iletişime geçerek görebilirsiniz.

Seri 90

Gücü Keşfet

Seri 90 hidrostatik pompalar ve yine aynı seriye ait hidromotorlar, hidrolik gücü aktarmak ve kontrol etmek için bir sistemde birlikte uygulanabilir veya diğer ürünlerle birleştirilebilir. Kapalı devre uygulamaları için tasarlanmıştır.

Seri 90 değişken deplasmanlı pompalar kompakt, yüksek güç yoğunluklu ünitelerdir. Tüm modeller, pompanın deplasmanını değiştirmek için eğik bir kanat plakası ile birlikte paralel eksenel piston konseptini kullanır.

Seri 90 pompalar, sistem çevrimini, soğutma yağı akışını düzenlemesini ve ayrıca akışkanın düzenli akışını sağlamak için entegre bir şarj pompası içerir. 
Bu ürün grubu çok uzun yıllar Danfoss Hidrostatik yürüyüş uygulamalarında başarıyla kullanılmıştır.


Özellikler & Avantajlar

 • 7 farklı boyutta değişken deplasmanlı pompa seçeneği,
 • SAE ve Kartriç montaj opsiyonları,
 • Verimli eksenel piston tasarımı,
 • Kompakt ve Güçlü tasarım,
 • Farklı tip kontrol seçenekleri (mekanik, elektronik, hidrolik)

MP1 Serisi

Bize Güvenebilirsiniz

Danfoss MP1, kapalı devre eksenel pistonlu pompalardaki bir sonraki gelişmedir. Hangi sektöre hizmet verirseniz verin, MP1 pompaları günümüzün küçük ve orta ölçekli ekipmanları için gereken performansı sunar. Mobil hidrolik endüstrisine olan bağlılığımızın bir başka örneği olarak MP1 Serisi orta ölçekli pompalarımız ile hızla iş yapmak için bize güvenebilirsiniz.
Danfoss tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi MP1 serisi ile yine htiyacınız olanı, ihtiyaç duyduğunuz anda teslim eder.


Maksimize Performans

 • Uygulamanız İçin Doğru Boyutta Uyum: MP1 modüler bir pompadır. Kolayca entegre bir pakette yüzlerce uygulamaya uyacak kadar esnektir.
 • Modüler Avantaj: Sınıfının en iyisi modülerlik, ortak platformlar ve bileşenler aracılığıyla yerleşik esneklik sunar. Kolay ve hızlı dönüştürülebilirlik, daha az ek yük ve kârlı pazar payı kazanma yeteneği anlamına gelir.
 • Verimlilik: Endüstri lideri döner kit teknolojisi, makinenizin maksimum potansiyel verimliliğinde çalışmasını sağlayarak toplam sahip olma maliyetini düşürür.
 • Hassasiyet: Patentli servo kılavuz çubuğu ve dayanıklı konik makaralı swashplate rulmanlar düşük titreşim ve hassas makine kontrolü sağlar. Bu, güvenilir, öngörülebilir ve güvenli makine çalışmasına izin verir.
 • Çeşitli Kontrol Seçenekleri: Elektrik Deplasman Kontrolü (EDC), Mekanik Deplasman Kontrolü (MDC), Hidrolik Deplasman Kontrolü (HDC) ve Elektrikli 3 konum kontrolü (FNR).


Uygulama Çözümleri

Çok sayıda ekipman uygulamasında entegre çözümlerin nasıl kullanılacağını biliyoruz. MP1 ile, makine tasarımınız ne olursa olsun, uygulamaya özel tasarımlar sunacağız. Güvenilir, mevcut, kanıtlanmış ürünler ve sistem çözümleri sayesinde makinenize uyduğundan ve iş riskinizi azalttığından emin olun. 
 

 

loading...
Downloads