Açık Devre Eksenel Pistonlu Pompalar

Benzersiz Sistem İhtiyaçlarınız İçin

Açık devre sistemlerinin en zorlu talepleri için tasarlanan eksenel pistonlu pompalarımız, benzersiz sistem ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru deplasmanlar sunar. Birden fazla uygulama ihtiyacını karşılamak için eksiksiz bir kontrol ve yapılandırma serisi ile tasarlanmıştır.

Açık Devre uygulamalarda Seri 45 ve D1P ürün gruplarının yoğun olarak kullanıldığı sistemler de Danfoss ile çok daha yüksek kalite ve istikrarda çalıştırılmaktadır. 

 

Ürün Grupları

Seri 45

Daha Hızlı Özelleştirilmiş Kontroller

45 Serisi, çoklu uygulama gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmış eksiksiz bir deplasman, kontrol, basınç ve konfigürasyon serisi sunar. Kanıtlanmış, ortak bileşenleri kullanarak; sistem ve uygulama mühendislerimizin uzmanlığı; ve Seri 45 için mevcut üretim kaynakları olan Danfoss, hızlı prototipleme ve hazır çözümler sunmaktadır. Bu seçenekler, pazara sunma sürenizi azaltmanıza ve müşterilerinize daha rekabetçi, güvenilir bir ürün sunmanıza olanak tanır.

Danfoss PLUS + 1® GUIDE programlama ortamı ve 45 Serisi açık devre eksenel pistonlu pompalarımızla özelleştirilmiş kontroller geliştirebilirsiniz. Bu, normalde programlama ile ilişkili maliyet ve geliştirme süresini azaltırken her zamankinden daha hızlıdır.  PLUS + 1, daha yüksek performans, daha uzun hizmet ömrü ve daha düşük maliyetler için önerilen yoldur.
Seri 45 pompalarımız ayrıca PVG kumanda valfleriyle sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Elektronik kontrol, yük algılama ve esnek, modüler tasarım sağlayan Seri 45 açık devre eksenel pompalar bunun yanında optimum performans sağlar.

Seri 45'in en modüler gövdelerinden olan K2 gövde; piyasadaki gövde boyutu ve ağırlığın en iyi kombinasyonudur. Optimize edilmiş bir gövde ile, K2 tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap verir. Bu, pompa basıncını ve paket boyutunu önemli ölçüde azaltarak, artan nominal basıncı ve daha yüksek hızlara çıkabilme özelliklerini ortaya çıkarmıştır. Bu sebeple pazardaki gövde boyutları ve ağırlık kombinasyonu en iyi pompa olarak anılmaktadır.

Avantajlar & Özellikler

 • Bir çok farklı gövde seçeneği ile farklı uygulama için uygundur,
 • 260bar nominal, 310bar pik basınçlara dayanıklı şekilde dizayn edilmiştir,
 • Elektronik Tork Sınırlama seçeneği ile pazarda eşsiz bir farklılık sunar.
 • Yenilenen K2 ile gövde önceki versiyonlara göre çok daha kolay montaj özelliklerine ve modülerliğe sahiptir.

Yeniden Tasarlanan K2 Gövde Bir Çok Yeni İyileştirme Sunuyor

 • Toplam ağırlıkta% 30 kadar azalma,
 • % 20 kadar azaltılmış uzunluk ve% 10 kadar azaltılmış ağırlık,
 • Fan sürücü kontrolü ile daha fazla verimlilik,
 • Azaltılmış genel ses seviyesi.

45 Serisi pompalar, 25-147cc arasında bir deplasman aralığına sahip ayrı üç ek gövde boyutunda mevcuttur.
 

Elektronik Tork Sınırlama (ETL) Kontrolü

Danfoss ETL kontrolü, mevcut tork eğrisi içindeki basıncı en üst düzeye çıkarmak için son teknolojiyi kullanarak şu kanıtlanmış faydaları sağlar;

 • Alternatif tork kontrollerine göre verimliliği% 22'ye kadar artırır,
 • Galon / litre yakıt başına% 34'e kadar daha fazla akış taşır,
 • Yakıt verimliliğini% 16'ya kadar artırır.

ETL, üretkenlik kaybı olmadan yakıt tüketimini azaltabilir. Motoru en düşük ''Frene Özgü Yakıt Tüketimi '' (BSFC) ile çalıştırmanın kazancı, daha büyük bir pompanın artan akışı ile dengelenir. Bu, motoru durdurma riski olmadan çalıştırarak diğer tork kontrollerinin yapamayacağı bir işi ortaya çıkarır.


D1P Serisi

Yüksek Güç ve Güvenilirlik

D1 pompası, en zorlu uygulama ortamlarında açık devre sistemleri için özel olarak geliştirilmiş yüksek basınçlı, yüksek performanslı değişken eksenel pistonlu bir pompadır. Sağlam tasarımı sayesinde en zorlu ihtiyaçlar için ideal bir çözümdür.
D1 pompası, mevcut portföyümüzün işlevselliğini ve kontrol seçeneklerini daha yüksek hidrolik güç ürün seçeneklerini içerecek şekilde genişletir. Tüm yüksek güçlü açık devre ürünlerimiz, kolay kurulum için yüksek verimlilik ile yüksek kalite, güvenilirlik için tasarlanmıştır.

Avantajlar & Özellikler

 • PVG 128/256 yüksek akış valfleri ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır,
 • PLUS + 1® uyumludur,
 • Tüm yüksek akış sistemi ihtiyaçlarını karşılar,
 • 350bar nominal 400bar pik basınç değerlerini sağlar,
 • Marin, Ormancılık, Sondaj ve Yapı Hidroliği alanları için uygundur.
loading...