Orbit Hidromotorlar

Optimum Performans

Size pazardaki en kapsamlı orbit motor portföyünü sunan Danfoss ürün yelpazesi oldukça geniştir. El tipi takım tezgahlarından en büyük inşaat ve madencilik ekipmanlarına kadar neredeyse tüm uygulamaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Global üretim kabiliyetlerimiz, benzeri görülmemiş müşteri hizmetleri ve teknik destek ile hızlı teslimat süreleri elde etmenizi sağlar.

Üstün Teknolojik Tasarım

Onlarca yıllık uygulama bilgisi, uzmanlığı ve üst düzey tasarımı ile Danfoss ve White Drive, bulabileceğiniz en yüksek performanslı, yenilikçi motorları sunar. Sağlam güvenilirliği, yüksek dayanıklılığı ve her koşulda yüksek verimliliği ile tanınan Danfoss ve White Drive orbit motorlar optimum performans sunar. 

Yüksek performans yelpazemiz: O serisi, T serisi, R serisi, Orbital X, frenler, akış bölücüler ve sensörler son derece otomatik, gelişmiş makineler kullanıyor. Bu, üstün kalite sağlamak için sıkı test prosedürlerden geçiriliyor. Aynı kalitede bileşenleri ve mimarileri kullanan ancak daha basit bir süreci takip eden değer hattımız olan W serisini de müşterilerimize sunuyoruz. Üretim sürecinden bağımsız olarak, tüm Danfoss ve White Drive motorları en katı protokol ve prosedürlerini takip eder. Bunlar olağanüstü performans ve güvenilirlik sağlar.

Uygulama Alanları

Nerdeyse tüm iş makinelerinde kapalı ve açık devre hidrolik sistemler için uygundur. Orbit motorlarımız tarım, yol yapımı, inşaat, ormancılık, kamu hizmetleri ve çim ve bahçe ekipmanları için idealdir.