STAUFF ve Argo Hytos Seviye Göstergeleri

STAUFF Hidrolik Aksesuar Teknolojisi

Sürekli olarak geliştirilen ve güçlendirilen STAUFF Hidrolik Aksesuarlar ürün yelpazesi, endüstriyel ve mobil hidrolik uygulamalar için tanklar, rezervuarlar, güç üniteleri ve dişli sistemleri tasarlama ve inşa etmenin artan gereksinimlerini karşılamak ve kullanıcıya yüksek kalite çözümler sunmak için uygun ve başarılı ürünler içerir.

Görsel veya görsel/elektrikli sıvı seviyesi ve sıcaklık göstergelerine, plastik veya metalden yapılmış çeşitli tasarımlara sahip tank üstü yağ doldurma kapakları veya rezervuarınızı kirden ve nemden korumak için kurutucu hava filtreleri ihtiyaçlarınızı STAUFF eksiksiz ve yüksek kalite ile sağlayacaktır.

Rezervuar içerisine konumlandırılan ve direkt olarak emiş ve dönüş hatlarına bağlanan emiş süzgeçleri ve difüzörler ile bu ürün program tamamlanmıştır.

Ürün Grupları

STAUFF Seviye Göstergeleri ve Şalterleri

Tüm Dünya'da Pazar Lideri

STAUFF Seviye Göstergeleri ve Seviye Şalterleri ile pazar lideri konumda. Her tip tank modeline ve tipine uygun şekilde ürün yelpazesine sunan STAUFF, hem mekanik hem de elektronik uygulamaların tamamında hem set olarak hem de parça olarak geniş bir ürün ağı sunar. 
 

Ürünler ve Avantajlar

  • SNA  tip görsel versiyon ile 76mm'den 381mm'ye kadar 7 farklı ölçü.
  • SNK tip görsel/elektronik versiyon ile 127mm'den 381mm'ye kadar 6 farklı ölçü.
  • SNKK tip görsel/elektronik kompakt versiyon ile 127mm'den 381mm'ye kadar 6 farklı ölçü.
  • Harici termometre ve switch ekleyebilme seçenekleri.
  • Uygulamaya özel sıcaklık sensörü ve Anti-Drain Valve seçenekleri.

Argo Hytos C5 Serisi Seviye Göstergeleri

Sağlam ve Dayanıklı Tasarım.

Argo Hytos yağ seviye göstergeleri, bir seviye tüpü ve dahili termometre ile donatılmış sağlam bir metal muhafazadan oluşur. Akışkan, termometre odasına içi boş olan montaj cıvatalarından girer. O-ringler, muhafazaya ve rezervuar duvarına karşı sızdırmazlık sağlar ve bu sayede hem uzun süreli bir kullanım hem de sağlam bir tasarım imkanı sunar.

Özellikler & Avantajlar

  • Sağlam metal gövde, en zorlu çalışma koşullarına bile dayanacak şekilde tasarlanmıştır,
  • Entegre alüminyum cetvel, min- / max işareti ve yağ sıcaklığını °C ve °F cinsinden gösteren bir cam termometre ile birlikte tedarik edilir,
  • 76mm'den 254mm'ye kadar 3 farklı gövdede ürün yelpazesi,
  • 80 °C ve 180 °F'ye kadar sıcaklık ölçüm aralığı.
loading...