PLUS+1® Operatör Arayüzleri

Operatör Ergonomisi ve Makine Modernizasyonu

Operatörlerimize en ergonomik ve modern insan-makine arayüzlerini sunmak için sürekli çalışıyoruz. HMR (İnsan Makinesi, CAN Rotary) ve HMC (İnsan Makinesi, CAN Kontrolü) gibi İnsan Makine Arayüzü (HMI) CAN tabanlı cihazlarımız, ergonomik, modern ve sağlam olanları hem açık hem de kapalı kabinler için kompakt çözümler olarak birleştirilir. 

 

Ürün Grupları

HMC Programlanabilir HMI Kontrolcüleri

Kompakt Çözümler

HMC (İnsan Makinesi, CAN Kontrolü) gibi İnsan Makine Arayüzü (HMI) CAN tabanlı cihazlarımız, ergonomik, modern ve sağlam olanları hem açık hem de kapalı kabinler için kompakt çözümlerde birleştirir.

Özellikler & Avantajlar

  • Akıllı operatör cihazı. 1 döner anahtar, 1 basma düğmesi, 1 çift renkli LED (kırmızı / sarı), 2 PWM dahil 7 giriş / 6 çıkış (Hem kabin içi hem de kabin dışı kullanım),

  • Modeller: HMC211-010 (Temel), HMC211-020 (Danfoss tarafından geliştirilen makine kontrol uygulama yazılımını çalıştırmak için gereken uygulama anahtarını içerir),

  • PLUS + 1® GUIDE ile kullanıcı tarafından programlanabilir.

HMR Can Rotary Cihazları

HMR Can Rotary

HMR CAN Rotary, operatör konforu ve makine modernizasyonunda bir sonraki seviye olan sezgisel düğme kontrolü ile ekranda verimli bir şekilde gezinme ve makine fonksiyonlarının çalışmasını sağlar.

Mükemmel Operatör Kontrolü ve Verimliliği

En üst düzeyde konfor, güvenlik ve performans bekleyen operatörler için, Danfoss HMR CAN Rotary her konuda üstündür. PLUS + 1® mobil makine cihazımız, bir düğmeye basarak ekran navigasyonu ve makine fonksiyon kontrolü sağlar - müşterilerin ergonomik tasarımı tamamlamak için bir el dayama yeri ekleme şansları da vardır.

Otomatik pazardan en iyi özellikleri alan HMR CAN Rotary, makine çalışırken dokunmatik ekrana, düğmelere veya kadranlara ulaşma ihtiyacını en aza indirir. Operatörler, sezgisel beş parmak kontrolü ile performansın tam bir genel görünümünü koruyarak cihazın “kör” çalışmasına izin verebilir.

Cihazda standart simgeler içeren veya belirli uygulamalara göre özelleştirilmiş yedi büyük düğme bulunur. Döner cihaz topuzuna entegre edilmiş sekizinci bir düğme aracılığıyla operatörler komutları girebilir ve işlevleri seçebilir. Uygun olmasının yanı sıra, bu yanlışlıkla etkileşimi önleyen önemli bir güvenlik özelliğidir.

Her düğme, ayarlanabilir bir arka ışık ve CAN mesajlaşma ile kontrol edilebilen ışık çubukları sağlayan RGB LED'lere sahiptir; bu da müşterilere makinelerini modernize ederken her düğmeyi renk ve frekans için kolayca özelleştirme esnekliği sağlar.

PLUS + 1® ailesindeki tüm ürünler gibi HMR CAN da zorlu koşullar için tasarlanmıştır. Sağlam IP66 ve IP67 değerleri, açık veya kapalı kabinlere kurulum için uygundur.

loading...