STAUFF Hortum Başlıkları ve Soketler

VOSWINKEL ve STAUFF İş Birliği

STAUFF'un VOSWINKEL'i satın alarak kendi bünyesine katmasıyla ürün gruplarını genişlettiği Hortum başlıkları ve soketler pazar ihtiyacını tamamıyla karşılar. Metrik, BSP, UNF, Flanş tip olarak tüm diş tiplerini karşılayabilen ürünler özel Çinko-Nikel kaplaması ile 720 saate kadar tuz dayanımına sahiptir. VOSWINKEL'in ECOVOS teknolojisine sahip olan bu ürünler hortum içerisinden geçen akışkanın dirsek bağlantılarda dahi debi ve basınç kaybını %45 oranında azaltır. 

Yanı sıra ECOVOS VA serisi ise tüm hortum başlıkları ve soketlerde paslanmaz özellikteki 316Ti kalitede tedarik edilebilir. 

POWERVOS serisi ise özel olarak üretilmiş yüksek basınç serisidir. 4SH ve R15 hortumlar ile birlikte kullanılan bu seri ECOVOS ve MULTIVOS uygulamalarının geliştirilmiş versiyonudur. Özellikle kırıcılarda, taş ocaklarında yüksek darbe ve basınçlara karşı çok iyi dayanım sunan bu ürünler VOSWINKEL'in en güçlü ürün grupların birisidir. 

 

STAUFF İle Güvenilir Çözümler

En Zorlu Koşullarda Dahi İstikrarlı Performans

STAUFF'un üretimlerinde kullanmış olduğu hammaddeler ve özel Çinko-Nikel kaplaması en zorlu şartlarda bile başarılı sonuçlar almasını sağlamaktadır. Nerdeyse tüm ürün grupları için paslanmaz alternatifleri de hazır bulunduran ve bunları çok başarılı sürelerde pazara sunabilen STAUFF, sektöründe her geçen gün daha da ilerlemektedir. 

Özellikler & Avantajlar

  • Tüm askeri, marin, ve taş ocağı uygulamalarına dayanıklı çelik ve kaplama özelliği.
  • Metrik, BSP, UNF, ORFS, Flanş tip hortum başlıkları ve tamamı için hızlı teslim süresi.
  • İsteğe bağlı soymalı veya soymasız tip soket seçenekleri.
  • Tüm ürün gruplarında 316Ti paslanmaz alternatifleri.
  • Yüksek basınç sistemler için Interlock uygulamaları
loading...
Downloads