Yasal Uyarı

Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ"ne ait olup, anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

"BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ", hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ" web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır. "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ", herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ", kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ"ne atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.

"BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ", işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlululuk kabul etmeyecektir. İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ"'ni bağlamamaktadır.


Gizlilik Sözleşmesi

"BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ", bu site üzerinden vermiş olduğunuz kişisel bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz, satmaz ve kiralamaz. Sizden aldığımız kişisel bilgiler, size basılı yayın ve materyaller ulaştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgilerinize sadece "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ" personeli veya gizlilik politikamızın ilkelerini kabul etmiş temsilciler erişebilir. Kişisel bilgi içermeyen IP, tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfa istatistikleri, bölge bilgileri web sitemizi iyileştirmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu tarz bilgiler (örneğin ziyaretçi sayısı) kamuoyuna açıklanabilir ve mecralarda kullanılabilir. Web sitemizden bağlanacağınız diğer sitelerin gizlilik ilkeleri bu web sitesinden farklı olabilir. Lütfen bu sitelere giriş yaptığınızda gizlilik ilkelerini ayrıca gözden geçiriniz. "BIBUS Hidrotos Hidrolik Sanayi ve Ticaret AŞ", Gizlilik Sözleşmesi'nde haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.